Fotobudka na wesele


Wesele to czas wzruszeń, radości i niezapomnianych chwil. Nie bez powodu utrwaliło się przekonanie, że jest to jeden z najważniejszych dni w życiu. Na pewno niezbędnym elementem takiego dnia są zdjęcia, do których uwielbiamy wracać po latach.

Prezentujemy Państwu naszą propozycję zaprojektowaną specjalnie na wesela – atrakcję zdjęciową, którą jest fotobudka marki SpeedPhoto. Od niedawna stała się ona obowiązkową atrakcją każdego wydarzenia. Działa na zasadzie mobilnego studia fotograficznego. Urządzenie zostaje szybko zamontowane i pozwala wygłupiać się przed obiektywem, stylizować na różne postacie przebierając w dostarczone rekwizyty i pstrykać zdjęcia. Fotografie te zostają drukowane w kilkanaście sekund. Jedna odbitka trafia w nasze ręce, a drugą możemy wkleić do przygotowanego albumu z księgą wpisów od gości weselnych. Prawda, że to piękna pamiątka? Na wydruku możemy umieścić jedno lub kilka ujęć jedno pod drugim. Na każdym użytkownik wygląda inaczej. Cała zabawa polega na zmianie wizerunku, ustawienia lub mimiki do każdego zdjęcia.

Oferowana przez nas fotobudka odznacza się intuicyjną i łatwą obsługą. Estetyczna, czarna połyskująca obudowa komponuje się z każdym wystrojem. Obsługiwaliśmy wesela plenerowe i zamknięte w nowoczesnych lub tradycyjnych wnętrzach. Dzięki wykorzystaniu aparatury Canon i japońskiej drukarki termosublimacynej marki DNP, jakość nie budzi zastrzeżeń.

Fotobudkę SpeedPhoto wynajmujemy na czas. Niezależnie od ilości wydruków i pstrykanych zdjęć – sprzęt możemy użytkować bez przerwy i bez limitów. Połyskujące, czarne urządzenie montowane zostaje około pół godziny przed rozpoczęciem pracy. Wówczas rozkładane jest rozwijane tło do zdjęć lub wyjątkowe kotary, które z każdej strony zasłaniają użytkowników fotobudki. Zapewnia to prywatność podczas robienia zdjęć, co przekłada się na większa spontaniczność i zabawę.

Startowy pakiet zawiera gratisowe dodatki. Usługa obejmuje:


  • Montaż fotobudki 30 minut przed rozpoczęciem pracy
  • Wynajem urządzenia w wariancie czarny połysk
  • Duży kosz rekwizytów w tym stroje mundurowych i tabliczki z napisami
  • Tło fotograficzne lub kotary 360 do zwiększenia prywatności
  • Obsługa eleganckiego animatora
  • Nielimitowane wydruki i odbitki
  • Pendrive z kopią wszystkich zdjęć
  • Miesięczny dostęp do galerii online
  • Personalizacja formatu i drukowanych ramek
  • Brak zaliczki, uproszczona umowa

Więcej w standardowej cenie


Kosz rekwizytów

Dostarczamy kosz gadżetów: peruki, kapelusze, maski, tabliczki i inne akcesoria do zdjęć.

Szybka sesja

Fotobudka wykona kilka zdjęć w odstępach czasu, w których zmienisz swój wizerunek. Nie zapomnij o zabawnej minie!

Drukuj zdjęcia

Wystarczy 19 sekund żeby odebrać pamiątkowe zdjęcia na pasku lub pocztówce.

Emocje

Gwarantujemy radość i sentyment do końca życia. Fotobudka zostawi namacalną pamiątkę dla Ciebie oraz gości Twojego wydarzenia.

SpeedGIF - Atrakcja Weselna

Fotobudka na wynajem – cennik


FUNKCJONALNOŚCI BASIC STANDARD VIP BIZNES
Czas trwania i cena
Zamów Najczęściej
wybierany
Zamów Zamów
Zamów

Usługi dodatkowe


Podziękowania dla gości weselnych

Podziękowania dla gości weselnych 100zł

Księga gości

Księga gości 150zł/szt.

Dojazd powyzej 30km od Poznań/Warszawa

Dojazd powyżej 30km od Poznań 1zł/km

Branding tła

Branding tła 250zł

Namiot LED

Fotobudka w dmuchanym namiocie LED 150zł

Greenbox

Greenbox 300zł

Facebook

Facebook/E-mail 200zł

PERSONALIZOWANE WYDRUKI


Drukujemy paski zdjęć, pocztówki i polaroidy. W każdym szablonie jest miejsce na kilka zdjęć oraz Wasz indywidualne napis. Na życzenie przygotujemy nowy projekt.

BOGATY KATALOG DODATKÓW


Dmuchana fotokabina LED, magnesy do zdjęć i inne dodatki. Przygotowaliśmy rozbudowaną ofertę dla głodnych atrakcji.

PIĘKNA KSIĘGA GOŚCI


W naszej fotobudce Ty wybierasz liczbę wydruków każdego zdjęcia. Dzięki temu, jedną sztukę możesz zawsze wkleić do pamiątkowego albumu. Zamów ten dodatek, jeśli cenisz sentymentalne wpisy od każdego gościa.

GALERIA ONLINE


Po zleceniu zdjęcia będą dostępne w bezpiecznej galerii na stronie internetowej. Każdy uprawniony uczestnik będzie mógł obejrzeć i pobrać swoją ulubioną fotkę.

WYDRUK PODZIĘKOWAŃ - NOWOŚĆ


Rozdaj każdemu z gości podziękowanie za obecność w formacie pocztówki, którą wygeneruje na miejscu asystent fotobudki. Zaproszenia często giną, a na pocztówce będzie zdjęcie Pary Młodej, które zawiśnie w domach i albumach. Możesz skonfigurować te usługę z dodatkiem antyramy.

REZERWACJA BEZ ZALICZKI


Gwarancją naszej usługi jest podpisana umowa. Formalności dokonasz zdalnie. Nie pobieramy zaliczki.